Fotot

Highball

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zoti Çërç (2016)

  image
  Eddie Murphy, Britt Robertson. Një vajzë e vogël dhe nëna e saj, që vuan nga një sëmundje e rëndë, marrin në punë një kuzhinier të talentuar. Marrëveshja e punës...
 • All Ladies Do It (1992)

  image
  A happily married 24-year-old woman who experiences an inexplicable, rather restless craving to finally live her life intensely, retells her extra-marital...
 • Bog je umro uzalud (1969)

  image
  A trademark comedy by well known Yugoslav writer Radivoje 'Lola' Djukic. Nenad and Predrag are twin brothers. Nenad is the poor carpenter who works in the factory...
 • Miss (1986)

  image
  Three gangsters smuggle a microfilm with passport data from West Germany to their buyer from Middle East, which happens to be crucial thing for the security of...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.