PëRMBLEDHJE

Na ishte njëherë një skuadër futbolli e cila nuk fitonte kurrë. Fëmijë dhe prindër kishin humbur çdo shpresë, derisa një ditë një fëmijë i rritur tha: Unë do të bëhem trainer. Këtu nis aventura e skuadrës më të çuditshme të futbollit.

Fotot

Do të bëhem trainer

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Takimi i perkryer (2015)

  image
  Simon Pegg, Lake Bell. Nensi rastësisht takohet me Jack, i cili e ngatërron atë me vajzën që duhet të dilte atë ditë në takim për herë të parë. Nensi e kupton...
 • Jeta nis 40 vjeç (2017)

  image
  Reese Witherspoon, Michael Sheen. Një nënë e sapondarë nga burri, strehon tre regjisorë të rinj në shtëpinë e saj. Me një jetë të re dhe një romancë në ajër,...
 • Lulëzim i vonuar (2016)

  image
  30 vjeçari Peter Newans është terapist seksi. Ai do të operohet me sukses për të hequr një tumor në hipofizë. Pas operacionit, ai fillon të ketë simptomat e...
 • Më fal, por të dua për nuse (2010)

  image
  Raoul Bova, Michela Quattrociocche. Aleksi dhe Niki, edhe pse me diferencë moshe të madhe, janë ende të dashuruar dhe kanë vendosur të martohen. Por sa më shumë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.