poster

Shadow of a Doubt

Shadow of a Doubt (1995)

Krim, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Brian Dennehy

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.2/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

Charlie Sloan is an alcoholic defence lawyer drawn back into the courtroom by Robin Harwell, a woman he once loved who wants him to defend her stepdaughter Angel, who is accused of murder. Sloan is out of his depth as his opponents mount a bitter campaign to portray him as a drunk and the trial becomes a media circus. Can Sloan justify Robin's faith in him?

Fotot

Shadow of a Doubt

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kumbari 3 (1990)

  image
  Këtu mbyllet triologjia e Kumbarit. Bosi i mafias përpiqet të ligjërojë bizneset e tij mafioze. Al Pacino, Andy Garcia, Sofia Coppola.
 • Njerëzit që njoh (2002)

  image
  Der Presseagent Eli Wurman hat schon bessere Zeiten gesehen. Als sein letzter namhafter Klient, der Filmstar Cary Launer, ihn bittet, seine jüngste Affäre aus dem...
 • Mashtruesi (2018)

  image
  Kjo është historia e Berri Minkou, një biznesmen i ri karizmatik, i cili bëhet një CEO i pasur duke gënjyer, mashtruar dhe vjedhur gjatë rrugës së tij drejt...
 • Të korruptuar (2000)

  image
  Dakota Smith është një polic me përvojë me një problem: partneri i tij vdiq nga një plumb, dhe policët e korruptuar janë përgjegjës. Hetimi i Dakut e çon atë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.