poster

Punë djemsh

A Guy Thing (2003)

Romancë, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Chris Koch
Pink Comedy | 10.3.24 | 23:00

Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(28 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pasi zgjohet të nesërmen në shtrat nga festa e diplomimit, gjen pranë shtratit një grua të çuditshme dhe mendon se ka tradhtuar nusen e tij. Ndjenja e fajit e detyron të mbulojë këtë ngjarje një javë përpara dasmës.

Fotot

Punë djemshPunë djemshPunë djemshPunë djemshPunë djemshPunë djemshPunë djemshPunë djemsh

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Videoja seksi (2014)

  image
  Jason Segel, Cameron Diaz. Nje çift zbulon se videoja që kanë realizuar duke bërë seks, ka humbur, dhe fillojnë kërkimet e ethshme për të zbuluar se në ç'duar ka...
 • Beloved Love (1977)

  image
  Trajkovic family are bridge builders. Being forced to move every once in a while, the bridges are everything but pleasant thing for 17 year old Budimir, who is...
 • Ngushëllimi (2009)

  image
  Catherine Zeta-Jones, Justin Bartha. Pas tradhtisë së bashkëshortit, një grua shpërngulet bashkë më fëmijët e saj në Nju Jork, ku gjen ngushëllim në krahët e një...
 • Çfarë ndodh në Vegas (2008)

  image
  Cameron Diaz, Ashton Kutcher. Të martuar pas një nate festash në Las Vegas, dy njerëz të panjohur i 'thërrasin mendjes' dhe kërkojnë të ndahen. Por në atë moment...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.