poster

Jetë jashtë kontrollit

A Slipping-Down Life (1999)

Dramë, Muzikë, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Toni Kalem
CineStar TV RS | 21.5.24 | 00:50

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 1/10

PëRMBLEDHJE

Evi, një vajzë e re, bie në dashuri me muzikantin Dramstrings Kejzi, të cilin e dëgjonte në radio. Ajo nis të ndjekë të gjitha koncertet e tij. Ai nuk e di fare për ekzistencën e saj. Për pasojë, ajo vendos të bëjë një lëvizje të pazakontë, me të cilën tërheq vëmendjen e medias dhe takon më në fund, dashurinë e saj, Kejzin.

Fotot

Jetë jashtë kontrollit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dance of the Dragon (2008)

  image
  Against the wishes of his parents, Tae goes to Singapore to become a dancer. His teacher Emi yearns to return to competition and finds a kindred spirit in Tae....
 • Billy Elliot (2000)

  image
  Kandidat për 3 çmime Oskar. Një nga sukseset më të mëdha kinematografike të viteve të fundit. Jeta e djalit të një minatori do të ndryshoje falë zbulimit të...
 • Një hap 3 (2010)

  image
  Sharni Vinson, Rick Malambri, Adam G. Sevani. Një grup kërcimtarësh rruge nga Nju Jorku, bashkojnë forcat me një të ri të talentuar dhe marrin pjesë në një garë...
 • The Music In Me (2015)

  image
  Jessica Terrill has made more than her share of sacrifices over the years, including forgoing her potential singing career to make room for her brother's and help...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.