PëRMBLEDHJE

A 17th-century pirate in search of treasure. He's accompanied by his son, who has the location of the treasure tattooed on his head. It is a parody on the pirate movies of earlier days.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Garë e çmendur (2001)

  image
  Nje klient i rregullt kazinosh ne Las Vegas, i vendosur per te gjetur nje menyre te re per te vene baste, organizon nje gare me para.
 • Aventurat e të penduarit (2012)

  image
  Dax Shepard, Kristen Bell, Bradley Cooper. Një ish-shofer i një grupi kriminal, rrezikon gjithçka dhe braktis programin e mbrojtjes së dëshmitarëve, vetëm e vetëm...
 • Xhoni Inglish 3: Sërish në aksion (2018)

  image
  Rowan Atkinson. Pasi një sulm kompjuterik zbulon identitetet e të gjithë agjentëve të infiltruar të Britanisë, shpresa e vetme e kombit, Xhoni Inglish detyrohet...
 • Lindur Me Këmishë (1983)

  image
  Bud Spencer dhe Terence Hill, dyshja ikonë e viteve 60-80, që u shndërruan në një fenomen të industrisë kinematografike vijnë me filmat e tyre më të mirë. Dy...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.