poster

Arma lakuriqe: Dosjet e policisë

The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988)

Krim, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: David Zucker

Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.6/10
(83 Voto)

PëRMBLEDHJE

1988. I paperseritshmi Leslie Nielsen ne rolin e nje polici qe do te beje çdo gje per te frenuar nje komplot te fshehte politik per te vrare Mbretereshen Elizabete.

Fotot

Arma lakuriqe: Dosjet e policisëArma lakuriqe: Dosjet e policisëArma lakuriqe: Dosjet e policisëArma lakuriqe: Dosjet e policisëArma lakuriqe: Dosjet e policisëArma lakuriqe: Dosjet e policisëArma lakuriqe: Dosjet e policisëArma lakuriqe: Dosjet e policisëArma lakuriqe: Dosjet e policisëArma lakuriqe: Dosjet e policisëArma lakuriqe: Dosjet e policisë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vjedhje ne Banken e Montrealit (1985)

  image
  Jean-Paul Belmondo, Kim Catrall. I maskuar si klloun, krimineli dinak Grim grabit bankën më të sigurt të Montrealit dhe mban peng 30 njerëz brenda saj, ndërkohë...
 • Tokatçi (1983)

  image
  A tragicomedy dramatizing how an innocent villager is driven into the crime world only to collect enough cash to make his biggest dream come true: Return to his...
 • Mjeshtret e mashtrimit (2019)

  image
  Anne Hathaway, Rebel Wilson. Dy mjeshtre të artit të mashtrimit, njëra nga shtresa e ulët dhe tjetra e klasit të lartë, garojnë mes tyre për t'i zhvatur pasurinë...
 • Arma lakuriqe 3 (1994)

  image
  Leslie Nielsen. Në natën e ndarjes së çmimeve Oskar të gjithë janë të emocionuar. Por atmosfera e mrekullueshme do të ndërpritet nga i pandreqshmi Frenk Drebin që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.