poster

Godzilla X Kong: The New Empire

Godzilla x Kong: The New Empire (2024)

Aksion, Aventurë, Fantashkencë, Thriller, Fantazi, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Adam Wingard

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 28.3.24
Vlerësimi i përdoruesit: 8.3/10
(3 Voto)

Rishikim: Godzilla X Kong: The New Empire


Rishikuar nga Rashica
e diel, 1 tetor 2023 10:51 e pasdites
Godzilla & Kong: Perandoria e Re

Godzilla dhe Kongu duhet të ballafaqohen me një përbindësh të tmerrshëm i cili kërcënon gjithë planetin.
Pelqe rishikimin
0 Komentet

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.