Vlerësimi: 3.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(22 Voto)

PëRMBLEDHJE

Mike Myers, Jessica Alba. Amerikani Pitka, i braktisur që fëmijë në kangjellat e një tempulli indian, u rrit nga gurutë. Tani, ai po kthehet në SHBA si këshilltar dashurie dhe rasti i parë është edhe më i vështiri...

Fotot

Këshilltari i dashurisëKëshilltari i dashurisëKëshilltari i dashurisëKëshilltari i dashurisëKëshilltari i dashurisëKëshilltari i dashurisëKëshilltari i dashurisëKëshilltari i dashurisëKëshilltari i dashurisëKëshilltari i dashurisë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hopeless, Romantic (2016)

  image
  A man uses methods from romantic comedy movies to try and win back his ex-girlfriend.
 • Në bordin e shtëpisë tonë (1987)

  image
  Goldie Hawn, Kurt Russell. Zonja e rëndë Grendstejtën gjithmonë e ka ditur atë që donte dhe arrinte ta merrte. Ajo kishte pushtet, shije, stil.. dhe...humbje të...
 • Idhuj amerikanë (2001)

  image
  Nje publicist ne menyre te deshperuar perpiqet te reklamoje nje film me autore kryesore ciftin me te famshem te botes se spektaklit, te cilet sapo kane perjetuar...
 • Vëllai Im 2 (2017)

  image
  Kur pandehin se miku i tyre i ngushtë kishte ndërruar jetë, dy vëllezër nisen për ti dhënë atij lamtumirën e fundit. Hakani është vetëm dy ditë larg dasmës me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.