poster

Kalt ist die Angst

Kalt ist die Angst (2017)

Dramë | Gjermani
Regjia: Berno Kürten

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.5/10

PëRMBLEDHJE

Claire loves her husband David more than anything. His unexpected death shortly after returning from a business trip to Africa, where he managed development aid projects, throws her into a severe life crisis. Adding to the grief i...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.