poster

Lotte Jäger und das tote Mädchen

Lotte Jäger und das tote Mädchen (2016)

Krim | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.5/10

PëRMBLEDHJE

In 1988 a young waitress was found dead near an official guest house of the East German government. 27 years later her case is reopened.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.