Joachim Kosack

actor

Ditëlindje: 1965

Regjisori:

 1. ...
  supervising commissioning editor: Sat.1
 2. ...
  supervising producer: Sat.1
 3. 6. Blackout (2010), Film
  ...
  producer: Sat.1
 4. ...
  supervising producer: Sat.1
 5. ...
  supervising producer
 6. ...
  supervising producer: Sat.1
 7. ...
  supervising producer
 8. ...
  supervising producer: Sat.1
 9. ...
  producer: Sat.1
 10. ...
  co-producer
 11. ...
  supervising producer: Sat.1
 12. 15. Omamamia (2012), Film
  ...
  co-producer
 13. ...
  associate producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.