poster

Johan Falk: Operation Näktergal

Johan Falk: Operation Näktergal (2009)

Aksion, Krim, Thriller | Suedi, Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10

SEZONI: 1

EPISODI: 5

PëRMBLEDHJE

The police unit "GSI" of Gothenburg city have been ordered to identify and arrest the people responsible for importing young women into Sweden from Eastern Europe for the purpose of organized prostitution. Johan Falk (played by Jakob Eklund,) recruits a young polish civilian girl that works tending bar on a passenger ship that travels between Germany and Sweden who has insight into the organized people smuggling ring. Things go better than anyone had hoped and as things progress they enter a morally grey area more so than ever before...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.