Vlerësimi: 6.7/10

PëRMBLEDHJE

Even before her first day at work in the homicide division Hamburg, Inspector Katharina Tempel is given an unusual case by her new superior DCI Georg König: The Leitermanns, a married couple, both doctors, have disappeared.

Fotot

Was wir verbergenWas wir verbergen

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.