poster

Das Geheimnis Mona Lisa

La Joconde dévoilée (2012)

Histori, Dokumentar | Gjermani, Austri
Regjia: Klaus Steindl

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.7/10

PëRMBLEDHJE

The Mona Lisa by the Italian Renaissance artist Leonardo da Vinci is the most famous painting in the world. What is the secret behind the "real" Mona Lisa? It draws legions of visitors to the Louvre in Paris to contemplate her eni...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.