poster

Ms. Bear

Ms. Bear (1997)

Aksion, Familjar, Aventurë | Gjermani, Kanada
Regjia: Paul Ziller

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4.3/10
(3 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hundaçi dhe kështjella e nëmur (2010)

  image
  Bariu gjerman Snig është rritur nga Tomi. Ai e ka mësuar shumë qenin e vet dhe bashkë me të dashurën e vet përjetojnë shumë aventura interesante.
 • Luhatësi dhe shpendi i akullt (2010)

  image
  Bariu gjerman Sniff është rritur nga Tomi. Ai e ka mësuar shumë qenin e vet dhe bashkë me të dashurën e vet përjetojnë shumë aventura interesante.
 • Swiss Family Robinson (1996)

  image
  Šest članova porodice Robinson, zaboravljeno je na otvorenom moru, u panici koju je izazvao brodolom. Do najbližeg kopna dolaze uz pomoć improvizovanog splava i...
 • Hajdi (2015)

  image
  E shumëdashura Haidi vjen në ekranin e madh! Me më shumë se 50 milion libra të shitura në mbarë botën dhe të përkthyera në më shumë se 50 gjuhë, Haidi është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.