poster

Sabbia rosso sangue

Das Mädchen am Strand (2020)

Krim, Dramë | Gjermani
Regjia: Thomas Berger

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.6/10

PëRMBLEDHJE

A student disappears on the beach during a graduation party and is found murdered the next morning. Kessler establishes a connection with a murder in Hamburg and begins to investigate.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.