Lena Klenke

actor

Ditëlindje: 1995

Aktor:

 1. ...
  Sinikka
 2. 2. Lena Fauch (2012), seriale
  ...
  Anna Knapp
 3. ...
  Laura
 4. ...
  Sylvia Manthey
 5. 5. Like You (2014), Film
  ...
  Tina
 6. 6. Viktoria (2015), Film
  ...
  Junge Mutter
 7. ...
  Chiara
 8. ...
  Laura
 9. ...
  Anna Lind
 10. ...
  Anna Knapp
 11. ...
  Leonie
 12. 12. Der Sohn (2017), Film
  ...
  junge Frau
 13. ...
  Jana
 14. ...
  Lena
 15. ...
  Anna Vasbender
 16. 16. Hot Dog (2019), Film
  ...
  Hannah
 17. 17. 8 Days (2019), seriale
  ...
  Leonie
 18. 19. Cocoon (2020), Film
  ...
  Jule
 19. ...
  Lisa
 20. ...
  Clara
 21. ...
  Lisa
 22. 23. Blackout (2021), seriale
  ...
  Katrin
 23. 24. Loving Her (2021), seriale
  ...
  Franzi
 24. ...
  Simone Streuble
 25. 28. Die Zweiflers (2024), seriale
  ...
  Alex

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.