Diplomatic Immunity

Diplomatic Immunity (1991)

Dramë, Aksion, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Peter Maris

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.5/10

PëRMBLEDHJE

Cole Hickel, a Marine, pursues his daughter's killer when he is allowed to go back to Paraguay because of "diplomatic immunity."

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.