PëRMBLEDHJE

Tobin Bell. Duket se detektivi Hofman ka mbetur i vetmi person i gjallë që mund të vazhdojë çmendurinë e lënë trashëgimi nga Enigma. Por sekreti i tij po zbulohet, dhe atij s'i mbetet gjë tjetër veçse të zhdukë çdo dëshmitar.

Fotot

Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5Sharra 5

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.