Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(6 Voto)

PëRMBLEDHJE

Maturantja ambicioze Honor, ka vetëm një qëllim: të vazhdojë universitetin në Harvard. Ajo është e gatshme të bëjë gjithcka, për të marrë letrën e rekomandimit që jep shkolla. Ndaj thur një plan për të mundur tre nxënësit e tjerë që konkurrojnë bashkë me të. Gjithçka shkon më së miri, deri kur ajo fillon të ketë ndjenja për njërin prej tyre.

Fotot

Shoqëria e Honorit

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.