poster

You Can't Take My Daughter

You Can't Take My Daughter (2020)

Dramë, Mister, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Tori Garrett

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10

PëRMBLEDHJE

Amy, a vibrant law student, is attacked and raped by Demetri, a friend of a friend she met once. Discovering that she is pregnant from the rape, Amy makes the difficult decision to keep the baby. After giving birth, she decides to start over in Atlanta. Six years later, Demetri finds her and, to her horror, sues her for custody of her daughter. Using her own legal and investigative skills, Amy fights back.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Blerësja personale (2016)

  image
  Kristen Stewart. Një blerëse personale në Paris, refuzon të largohet nga qyteti para se të kontakojë me vëllain që sapo ka ndërruar jetë. Gjithçka ndërlikohet,...
 • Hoteli një milion (2000)

  image
  Një hotel druri i cili fsheh një mister sa tragjik aq edhe të frikshëm. Persona të sëmurë mendërisht të cilët po vdesin një nga një në saj të disa aksidenteve të...
 • Basic Instinct (1992)

  image
  Kandidat për dy çmime Oskar. Një film thriller erotik i vitit 1992 me regji të Paul Verhoeven. Me Michael Douglas, Sharon Stone. Një shkrimtare e famshme, bëhet e...
 • Flirting with Danger (2006)

  image
  Rafe Marino begins to turn up evidence that leads him to suspect that there was more to his best friend's death than meets the eye. But getting to the truth...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.