PëRMBLEDHJE

A teacher overcomes his frustration in a high-school full of flunkies. As he attempts to educate his students, his attempts to help them gets him into trouble with the school board, which only adds to his problems. With the support of his students he beats the school board and his frustration.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lulëzim i vonuar (2016)

  image
  30 vjeçari Peter Newans është terapist seksi. Ai do të operohet me sukses për të hequr një tumor në hipofizë. Pas operacionit, ai fillon të ketë simptomat e...
 • Të rrisësh Helenën (2004)

  image
  Kate Hudson, John Corbett, Joan Cusack, Helen Mirren. Një komedi për të gjithë familjen. Jeta e shkujdesur e një vajze të re, do të ndryshojë përgjithmonë, kur...
 • Vajza ime çapkëne (2008)

  image
  Elisha Cuthbert, Jesse Bradford. Çarli, një i ri që sapo ka mbaruar universitetin e ka planifikuar me detaj jetën e tij. Kjo deri ditën kur takon një vajzë të re...
 • Ndarja (2006)

  image
  V.Vaughn, J.Aniston. Brook-u, shitëse veprash arti, dhe Gary-i, shoqërues turistësh në Çikago, s'po ia dalin më të rrojnë nën një çati, por asnjëri s'ka ndërmend...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.