poster

Perry Mason: The Case of the Fatal Framing

Perry Mason: The Case of the Fatal Framing (1992)

Krim, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.1/10

PëRMBLEDHJE

Perry Mason unveils a forgery scheme when he comes to the defence of a photographer accused of murdering a famous artist.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Jetimi i Bruklinit (2019)

  image
  Edward Norton, Bruce Willis, Willem Dafoe. Bazuar në romanin e vlerësuar me të njëjtin titull. Një detektiv i vetmuar privat që vuan nga sindroma Tourette, heton...
 • Detektivja Aurora Tigarden: Një fëmijë në telashe (2017)

  image
  Aurora Tigarden zbulon se një vrasje i është lënë pikërisht në pragun e derës, me një mister që përfshin mbesën e saj të humbur prej kohësh dhe djalin e saj,...
 • Detektivja Aurora Tigarden: Skena e fundit (2018)

  image
  Kur një ekip filmi hollivudian vjen për të xhiruar në Lorenston dhe e gjen yllin e filmit të helmuar dhe të rrahur në dhomën e zhveshjes, bibliotekarja që merret...
 • Detektivja Aurora Tigarden: Sensacioni i Internetit (2018)

  image
  Si Aurora Tigarden ashtu edhe nëna e saj Aida janë të lumtura që Popi Uillson (Jordana Largy) u kthye në Lorenston tre muaj më parë. Familjet e tyre kanë qenë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.