Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dhuntia mistike (2018)

  image
  Gugu Mbatha-Raw. E përndjekur nga forca misterioze dhe sherifi i zonës, një grua e re me aftësi të mbinatyrshme, rikthehet tek familja që braktisi vite më parë...
 • Besnikja (2016)

  image
  Shailene Woodley, Theo James. Pas zbulimeve tronditëse të 'Kryengritësja', Trisi dhe Katra duhet të arratisen përtej murit qe rrethon Çikagon, për të kuptuar më...
 • Ad Astra (2019)

  image
  Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Liv Tyler, Donald Sutherland. Astronauti Roy McBride udhëton në kufijtë e jashtëm të sistemit diellor, në kërkim të babait të tij dhe...
 • Super 8 (2011)

  image
  Një bashkëpunim i J.J. Abrams me Steven Spielberg. Në verën e vitit 1979, një grup miqsh bëhen dëshmitarë të një aksidenti me tren. Shumë shpejt ata kuptojnë që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.