PëRMBLEDHJE

Slapstick black comedy about a man (Reynolds) who finds that he hasn't much longer to live and has bungled his attempts at suicide.

Fotot

The EndThe End

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sugar Water (1983)

  image
  Unsatisfied with her look and lack of sexual experience, a girl whose nickname is Tomboy decide to subject herself under nose surgery. Her best friend begins to...
 • Birds of a Feather (1978)

  image
  Two gay men living in St. Tropez have their lives turned upside down when the son of one of the men announces he is getting married. They try conceal their...
 • Djem shembullorë (2008)

  image
  Paul Rudd, Seann William Scott. Të detyruar për t'u futur në një program kujdestarie, dy burra të pandreqshëm duhet të mësojnë dy adoleshentë, secili me 'probleme...
 • Sweaty Beards (2010)

  image
  Scandinavia the year 968. Osvald, a cowardly Viking, and his brave, but not so clever brother Sigtryg, decides to avenge his father's killer.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.