poster

Krauses Fest

Krauses Fest (2007)

Komedi, Dramë, Familjar | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.6/10

PëRMBLEDHJE

As every year, police chief Krause prepares for the traditional Christmas dinner with his two sisters Elsa and Meta in their inn in idyllic Schönhorst in Brandenburg.

Fotot

Krauses FestKrauses FestKrauses Fest

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.