Neues Leben

Unsere Farm in Irland: Neues Leben (2010)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.4/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Involuntary (2008)

  image
  In several unrelated stories, the consequences of putting one's foot down - or failing to do so - are explored.
 • Crossroads (2011)

  image
  Three women, three eras, one fate. In 1923, Violeta falls in love with a young man trying to escape to France. In 1941, Ines lives in a desert waiting for her...
 • Kriminelë të paedukuar (2010)

  image
  Takohemi me Xhon Megillin, studioz, me besim tek vetja ndërsa fillon shkollën e mesme, ku ai pret të vazhdojë karierën e tij akademike deri më tani të shkëlqyer....
 • Hope (2013)

  image
  Story of an 8 year old girl coping with a gruesome rape damaging her internally and affecting emotionally, trying to overcome all obstacles in the aftermath of...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.