poster

1917

1917 (2019)

Drame, Lufte | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Sam Mendes

Ku të shikojmë
In cinema from 9.1.20
Cineplexx
Vlerësimi: 8.6/10
UserRating: 9/10
(2 votes)

SYNOPSIS

Dy të rinjve britanikë u jepet një mision i pamundur gjatë Luftës së Parë Botërore: të shpërndajnë në territorin e armikut një mesazh që do të ndalojë 1,600 njerëz nga të rënit në një kurth vdekjeprurës.

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.