Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(24 Voto)

PëRMBLEDHJE

Më 5 gusht 2012, roboti Kurioiziti, më i ndërlikuari dhe më i madhi i ndërtuar nga NASA-s, zbristi në Mars. Për të zbuluar nese ka patur ndonjëherë jetë në Mars! Dhe a mund të ketë tani?

Fotot

Mision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në MarsMision në Mars

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lojërat e urisë (2012)

  image
  Jennifer Lawrence. Në të ardhmen, në shtetin totalitar të Panemit, 24 vajza dhe djem adoleshentë përzgjidhen për nje lojë nga ku vetëm njëri mund të dalë...
 • Byroja e Njerëzimit (2017)

  image
  Nicolas Cage. Ngrohja globale ka pakësuar burimet amerikane, ndaj qeveria evidenton dhe dëbon personat joproduktivë. Një punonjës rebelohet kur shqyrton rastin e...
 • Ridiku (2004)

  image
  Me Vin Diesel, Karl Urban, Jodi Molla. Kapitulli më i fundit i sages mjaft të suksesshme të Ridikut. Pasi tradhtohet dhe plagoset rëndë, Ridiku duhet të luftojë...
 • Martian Land (2015)

  image
  In the future, humans living in domed cities on Mars must contend with lethal sandstorms that breach their defences.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.