PËRMBLEDHJE

Ai humbet gjithçka: dinjitetin, kujtesën dhe paratë. Por mamaja e tij, të cilën e njeh pas shumë vitesh e ndihmon që të kalojë këtë moment të vështirë nëpërmjet kërcimit hip - hop.

Aktorët: P.León, C.Machi, M.Pino
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.