poster

Man on fire - Zjarri i hakmarrjes

Man on Fire (2004)

Aksion, Dramë, Thriller, Krim, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Meksikë, Zvicër
Regjia: Tony Scott
Tring Action | Sot | 12:15

Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.1/10
(231 Voto)

PëRMBLEDHJE

D.Washington. Një ish agjent i CIA-s do të pajtohet si truproja e vajzës së vogël të një familjeje të pasur meksikane. Vogëlushja do të mbushë me ngrohtësi zemrën e tij të akullt. Por kur, ajo rrembehet... zemërata e tij s'do të kursejë askënd.

Fotot

Man on fire - Zjarri i hakmarrjesMan on fire - Zjarri i hakmarrjesMan on fire - Zjarri i hakmarrjesNew RegencyNew RegencyNew RegencyMan on fire - Zjarri i hakmarrjesMan on fire - Zjarri i hakmarrjesMan on fire - Zjarri i hakmarrjesMan on fire - Zjarri i hakmarrjesMan on fire - Zjarri i hakmarrjesMan on fire - Zjarri i hakmarrjesMan on fire - Zjarri i hakmarrjes

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kaos (2005)

  image
  Jason Statham, Ryan Phillippe, Wesley Snipes. Dy policë, njëri profesionist dhe tjetri fillestar, do të vihen në ndjekje të hajdutit që organizoi një vjedhje...
 • Barbarë (2012)

  image
  Me B.Lively, S.Hayek, B.D.Toro, J.Travolta. Dy rrites të ligjshëm të marijuanës, do të fillojnë një luftë në dukje të pashpresë, kur mafia meksikane rrëmben të...
 • Shtëpia ku lind dielli (2011)

  image
  Dave Bautista, Amy Smart. Pas një vrasjeje në klubin e natës ku punon një ish polic i sapo liruar nga burgu, ai vihet në kërkim të fajtorëve për të pastruar emrin...
 • INFORMATORI (2019)

  image
  Nje ish i dënuar që punon si agjent i fshehtë, pranon të riburgoset me kërkesë të policisë, me qëllim për tu infiltruar në një grup mafioz, që ndodhet në një burg...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.