Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.8/10
(123 Voto)

PëRMBLEDHJE

J.Statham. Frenk Martin ka për detyrë të transportojë vajzën e rrëmbyer te një zyrtari të lartë ukrainas, nga Marseja në Odesa. Rrugës atij do t'i duhet të luftojë me banditët që duan të ndërhyjnë në transportin e sigurt të vajzës.

Fotot

Transportuesi 3Transportuesi 3Foto: RTL / Twentieth Century FoxTransportuesi 3Foto: RTL / Twentieth Century FoxFoto: RTL / Twentieth Century FoxFoto: RTL / Twentieth Century FoxFoto: RTL / Twentieth Century FoxFoto: RTL / Twentieth Century FoxFoto: RTL / Twentieth Century FoxFoto: RTL / Twentieth Century FoxFoto: RTL / Twentieth Century FoxTransportuesi 3Transportuesi 3Transportuesi 3Transportuesi 3Transportuesi 3Transportuesi 3Transportuesi 3Transportuesi 3

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.