Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(116 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një agjente idealiste e FBI-së, rekrutohet nga një agjenci qeveritare për të ndihmuar në luftën kundër karteleve të drogës në kufirin midis Meksikës dhe Amerikës.

Fotot

SikarioSikarioSikarioSikarioSikarioSikarioSikarioSikarioSikarioSikarioSikarioSikarioSikarioSikarioSikario

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Goditje te ndaluara (1990)

  image
  Jean-Claude Van Damme, Robert Guillaume, Cynthia Gibb: Polici kanadez Louis Burke, caktohet të hetojë në një burg disa prej të burgosurve dhe gardianëve. Njohja e...
 • In the Heat of the Night (1967)

  image
  Detective Virgil Tibbs is caught up in the racial tension of the US South when he is arrested after the murder of a prominent businessman. Tibbs was simply...
 • The Whole Truth (1958)

  image
  Movie producer Max Poulton is having an on again, off again affair with Gina Bertini, the temperamental leading lady in his latest movie which is filming in the...
 • Protokoll (2008)

  image
  Njeriu e hulumton vdekjen misterioze të birit të tij dhe kupton se jeta e tij është në rrezik, kur zbulon një provë se një ndërmarrje farmaceutike luhet me jetët...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.