Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.44/10
(107 Voto)

Fotot

Agjenti 007: Operacioni SkyfalFoto: RTL / Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc.Agjenti 007: Operacioni SkyfalFoto: RTL / Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc.Agjenti 007: Operacioni SkyfalAgjenti 007: Operacioni SkyfalAgjenti 007: Operacioni SkyfalAgjenti 007: Operacioni SkyfalAgjenti 007: Operacioni SkyfalAgjenti 007: Operacioni SkyfalAgjenti 007: Operacioni Skyfal

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nismëtarët (2014)

  e hënë
  image
  Në një botë te ndarë bazuar tek virtytet, Trisi mëson se është Divergjente dhe nuk përshtatet. Kur zbulon një plan për të shkatërruar Divergjentët, Trisi duhet të...
 • Buldozeri (1978)

  e hënë
  image
  Buldozeri, ish futbollist me famë, tani punon si peshkatar në port. Kur një grup personash organiyon një lojë futbolli kundër bazës ushtarake lokale, atij i...
 • Njeriu i Hekurt (2008)

  e hënë
  image
  Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Terrence Howard: Toni Stark është një plejboj dhe inxhinier gjeni. Kur shkon në Afganistan për të demonstruar raketën e tij të...
 • Skuadroni i Guximtarëve (2019)

  e hënë
  image
  Frymëzuar nga një aksident i ndodhur në vitin 2010 në një port të Kinës. Përpjekjet heroike dhe fisnike të një ekipi zjarrfikësish për të mbrojur qytetin nga...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.