Fotot

Ishulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli OgurziIshulli Ogurzi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Isolerad (2010)

  Sot
  image
  Lonely medical student Frank is pleased with his flat, a quiet place to focus on his coming exams. But when he meets the girl upstairs, the intrusive Lotte, he...
 • Duel i heshtur (1967)

  e diel
  image
  Dy persona kapter Rahmiu dhe Islami rrëmbejnë një anije ushtarake për të emigruar në Itali. Ata luftojnë me marinarin Skënder Guri, i cili përleshet me ata dhe...
 • Gjuetari kokash (2009)

  e hënë
  image
  Martin Vinge është një ish-gazetar 35-vjeçar. Tani burri punon me sukses si rekrutues për pozicione të rëndësishme. Martini punësohet nga Siegeri, pronar i një...
 • Negro Buenos Aires (2010)

  e hënë
  image
  Amidst Argentina's worst economic crisis, Jordi pursues a multimillion-dollar contract with the government. To get it, he must put his ethics aside and play a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.