Paradise City: A Groupie in the Tabloids

Paradise City (2021)

Режисер: Ash Avildsen

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата

сезона: 1

епизода: 2 - A Groupie in the Tabloids

Содржина

The arrival of Vivian and her baby to Hollywood turns Johnny's life upside down while his bandmates, manager and record label all scramble to keep the train on the tracks. Simon gets his first taste of the big time with a phone call from Maya.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.