СЕРИИ Страница 1

 • Неговите темни материјали

  сабота

  26.11.22

  22:45

  Неговите темни материјали

  His Dark Materials (2019)

  Лира и Гиптјанците доаѓаат во Север и бараат помош од конзулот на Вештерките, аеронаутот Ли Скоресби, а бараат и оклопна мечка во служба на градот.

 • Белиот лотос

  сабота

  26.11.22

  22:55

  Белиот лотос

  THE WHITE LOTUS II. EP. 04 (2022)

  Тања и Порша поминуваат ден со шармантните иселеници Квентин и Џек. Харпер е во неверување од шокантните докази од ноќното излегување на Итан.

 • Вовед во анатомија

  сабота

  26.11.22

  23:00

  Вовед во анатомија

  Grey's Anatomy (2019)

  Мередит се суочава са лекарским конзилијумом, док је њена будуќност неизвесна. Она мора некако да се суочи са својом прошлошќу. У меѓувремену, практиканти се такмиче ко ќе бити бољи у својим случајевима.

 • Пепел

  сабота

  26.11.22

  23:00

  Пепел

  Pepel (2013)

  One fateful day, Igor Petrov, the commander of a Red Army unit, is compelled to exchange ID papers with a thief known as Ash. The incident leads both men to start their lives completely anew. Within ten years, one...

 • Цхуцкy

  сабота

  26.11.22

  23:35

  Цхуцкy

  Chucky (2021)

  Јаке постаје жртва злостављача, а Цхуцкy се присјеќа својег првог убојства као дјечака те тражи од Јакеа да одлучи: хоќе ли убити или бити убијен.

 • Неговите темни материјали

  сабота

  26.11.22

  23:45

  Неговите темни материјали

  His Dark Materials (2019)

  Алетиометарот ги праќа Лира и Лорек на нова патека што ги доведува до шокантна, но многу важна трага во потрагата по нејзиниот пријател Роџер и другите исчезнати деца.

 • Кога прашината ќе слегне

  сабота

  26.11.22

  23:50

  Кога прашината ќе слегне

 • Агата Рејзин

  сабота

  26.11.22

  23:55

  Агата Рејзин

  Agatha Raisin (2021)

  У малом градиќу у Котсволдсу жена задужена за односе с јавношќу постаје аматерска детективка, што је увлачи у невоље и случајеве убистава, у тренутку када жели да се прерано пензионише.

 • Голден карпет

  сабота

  26.11.22

  23:55

  Голден карпет

  Golden karpet

  Во „G Cаrpet“ ви ветуваме многу забава, смеење и ексклузивни приказни. Цел Балкан на едно место! Ќе гостуваат најпопуларните пејачи, спортисти, водители и политичари, кои ќе бидат ставени пред најразлични предизвици...

 • Противпожарната станица во Чикаго

  сабота

  26.11.22

  23:55

  Противпожарната станица во Чикаго

  Chicago Fire (2012)

  Ова популарна серија прати професионалне и приватне животе ватрогасаца и медицинског особља ватрогасне станице у Чикагу. Након смрти ватрогасца Ендрјуа Дардена лојалност чланова јединице подељена је измеѓу поручника...

 • Приказната на робинката

  недела

  27.11.22

  00:00

  Приказната на робинката

  The Handmaid's Tale (2022)

  Под закана, Џун мора да најде начин да се заштити себеси и своето семејство од Гилеад и неговите поддржувачи во Торонто.

 • Нови и млади музичко талент

  недела

  27.11.22

  00:35

  Нови и млади музичко талент

  Novi i mladi

 • Цхуцкy

  недела

  27.11.22

  00:40

  Цхуцкy

  Chucky (2021)

  Тајанствени ухода опсједа болницу у којој се опорављају преживјеле жртве најновијег Цхуцкyјева напада. Јаке и Девон све су снажније повезани.

 • Неговите темни материјали

  недела

  27.11.22

  00:40

  Неговите темни материјали

  His Dark Materials (2019)

  Лира ја дознава страшната вистина за активностите на Гоблерите во Север. Таа сега мора да ги користи сите свои вештини за да помогне во ослободувањето на оние околу неа и да ја избегне грозната судбина.

 • Во кадар

  недела

  27.11.22

  00:45

  Во кадар

  Vo kadar

Почеток « 1 2 3 ... 127 128 129 » Крајот
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.