рејтинг: 7.1/10
Оценка на корисникот: 10/10
(3 гласови)

Содржина

Гост књижевног фестивала пронаѓен је мртав, а Амy и Травис долазе у сукоб након што он одлучи за убојство ухитити неочекиваног осумњиченика.

Слики

Основе кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијајуОснове кримиќа: Ријечи убијају

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мистерии на гаражната распродажба (2013)

  image
  Џенифер Шенон е дел од една мала заедница од средната класа и живее со својот сопруг Џејсон, со ќерка си Хедер и со синот Маркус. Џенифер со една група експерти...
 • Гавранот (2012)

  image
  Кога еден психички растроен убиец ќе започне серија крвави злосторства, инспирирани од делата на Едгар Алан По, еден млад детектив од Балтимор ќе ги здружи силите...
 • Мистерии на гаражната распродажба: Се што сјае (2014)

  image
  Џенифер и Дени наоѓаат едно старо кадифено мече и иако е тоа самото по себе ретко и вредно, вистинската вредност ја откриваат кога во него наоѓаат украдени...
 • Речни убиства (2011)

  image
  Еден детектив на ФБИ, кој истражува серија убиства, ќе стане главен осомничен откако ќе се открие дека е поврзан со сите жртви на убиствата.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.