Travis Willingham

actor

Роденден: 1981

Актерот:

 1. ...
  Hood
 2. 2. Гормити (2008), серија
  ...
  Additional Voices
 3. ...
  Hulk
 4. 4. G.I. Joe: Renegades (2010), серија
  ...
  Gate Guard
 5. ...
  Bing Bing
 6. ...
  King Roland II
 7. ...
  Motormaster
 8. 8. Sonic Boom (2014), серија
  ...
  Knuckles the Echidna
 9. ...
  Admiral Ysionris Jeromi
 10. ...
  Thor
 11. 11. Бен 10 (2016), серија
  ...
  Cannonbolt

Глас:

 1. ...
  Brutus
 2. ...
  Roy Mustang
 3. ...
  Thor
 4. ...
  Waldo
 5. ...
  Morgue Guy
 6. ...
  Thor
 7. ...
  Thor
 8. ...
  Thor
 9. ...
  Thor
 10. ...
  Seaver
 11. ...
  Cannonbolt

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.