Star-Lord, the brash adventurer who, sets out to save the universe from its greatest threats, joins forces with a quartet of disparate misfits - fan-favorite Rocket Raccoon, a tree-like humanoid named Groot, the enigmatic, expert fighter Gamora and the rough-edged warrior Drax the Destroyer.

Беше на каналите:

Disney Channel  

ПРЕПОРАКИ
 • Потокот на Крег (2018)

  четврток
  image
  Земете го својот меч од тоалетна хартија и следете ги најдобрите другари Крег, Џеј-Пи и Келси додека го истражуваат потокот во својот крај – безграничен детски...
 • Бебе (2021)

  четврток
  image
  Tommy, Chuckie, and the Rugrats crew return for all-new adventures.
 • Прасенцето Пепа (2004)

  четврток
  image
  Анимираната серија го следи прасенцето Пепа кое живее со својот помал брат Џорџ, со мајката Прасица и со таткото Прасе. Омилените работи на Пепа се играње игри,...
 • Моланг (2015)

  четврток
  image
  Многу интересен и смешен цртан филм за двајца пријатели, за енергичниот, весел и ентузијастички расположен зајак по име Моланг, како и за срамеживото, повлечено и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.