poster

Бетмен: Зла крв

Batman: Bad Blood (2016)

Режисер: Jay Oliva

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.7/10

СОДРЖИНА

Bruce Wayne is missing. Alfred covers for him while Nightwing and Robin patrol Gotham City in his stead and a new player, Batwoman, investigates Batman's disappearance.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.