SERIALE Faqja 1

 • Seriali "Rrugëve"

  e premte

  23.2.24

  20:45

  Seriali "Rrugëve"

  Rrugët

  “Rrugët” ka për personazhe kryesore karakterin e Jetonit që luhet nga aktori tashmë i dëshmuar në disa projekte kinematografike Halil Budakova, që është një polic hetues i krimeve të rënda në Kosovë, i cili është në...

 • Velvet

  e premte

  23.2.24

  22:00

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • NJE DASHURI E PAMUNDUR - serial

  e premte

  23.2.24

  22:50

  NJE DASHURI E PAMUNDUR - serial

  Cosecharás tu siembra (1991)

  U transmetua edhe ne Itali nga Rete4 në vitet 1992 deri 1993 dhe pastaj me rrjete lokale me emrin "Un amore impossibile" (Dashuri e pamundur). Dy personazhet janë Renzo e Lucia, kurse në versionin origjinal Giuliana e...

 • Bija ime

  e premte

  23.2.24

  22:50

  Bija ime

  Kızım (2018)

  Nje drame e fuqishme e vetesakrifices dhe perkushtimit me nje loje aktoriale brilante nga ylli femije Beren Gökyildiz (e njohur tek seriali Nene). Ojky eshte nje vajze shume e zgjuar 8 vjecare e rritur nga tezja e...

 • MIDIS DY LAGJEVE

  e premte

  23.2.24

  23:30

  MIDIS DY LAGJEVE

  Fatih Harbiye (2013)

  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the socialite. Girl walking confidently towards the realization...

 • Fundi

  e premte

  23.2.24

  23:35

  Fundi

  Son (2012)

  Aylin eshte nje grua qe ka gjithcka ne jete dhe eshte e lumtur. Gjithcka ndryshon diten kur ajo percjell bashkeshortin ne aeroport Sa e veshtire eshte ti besosh gjithkujt!? A do te shkonit deri ne fund, per te gjetur...

 • "Lulet e Braktisura"

  e shtunë

  24.2.24

  00:15

  "Lulet e Braktisura"

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Eylül is a 16 year old girl sexually harassed by her stepfather, yet her mother did not believe her and she took Eylül to the orphanage, and left her daughter there. Then Eylül become friends with the girls in the...

 • Yeter

  e shtunë

  24.2.24

  01:00

  Yeter

  Yeter (2015)

  Aylin, who married Yekta Harmanli, a famous and successful surgeon whom she had met while a university student, as soon as she wakes up from this magical dream, she finds herself in the midst of a nightmare.

 • Velvet

  e shtunë

  24.2.24

  01:00

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • Tokë e hidhur

  e shtunë

  24.2.24

  01:15

  Tokë e hidhur

  Bir Zamanlar Çukurova (2018)

  Nje histori dashurie legjendare qe fillon ne Stamboll gjate viteve '70 dhe vazhdon ne tokat pjellore te Cukuroves, permes sprovave te se keqes, ambicjes dhe tiranise. Jilmaz dhe Zylejha, perfundojne ne tokat e...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e shtunë

  24.2.24

  01:35

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Një shans më shumë

  e shtunë

  24.2.24

  02:00

  Një shans më shumë

  Tozluyaka (2022)

  Ata kerkonin pergjigje, por gjeten shpresen... Nje vrasje ndryshon jeten e lagjes "Tozlyaka". Vefa pranohet ne nje kolegj elite, por nje nate ai gjendet i vdekur. E konsideruar si vetevrasje, miqte e tij te ngushte...

 • "KAMPIONI"-serial

  e shtunë

  24.2.24

  02:00

  "KAMPIONI"-serial

  Şampiyon (2019)

  When Kafkas is a promising young boxer, his life is turned upside down with the unfortunate incident and he leaves his career and says goodbye to the rings. Years later, he will return to the ring for his son Günes...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e shtunë

  24.2.24

  02:00

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • SHERBETI I KUQ

  e shtunë

  24.2.24

  02:05

  SHERBETI I KUQ

  Kızılcık Şerbeti (2022)

  A love story between two extreme families with the same truth but different methods.

Emri « 1 2 3 ... 10 11 12 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.