SERIALE Faqja 1

 • Velvet

  e mërkurë

  24.4.24

  01:00

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • RREZE DRITE rts i natës

  e mërkurë

  24.4.24

  01:05

  RREZE DRITE rts i natës

  Bir Küçük Gün Işığı (2022)

  Në të njëjtën ditë që Elif mendon të fillojë procesin e birësimit, ajo merr një telefonatë të papritur nga spitali për ta informuar se burri i saj kishte qenë në një aksident. Elif kalon nga trishtimi në habi të madhe...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  24.4.24

  01:35

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  24.4.24

  02:00

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Duaje jetën

  e mërkurë

  24.4.24

  04:00

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • RREZE DRITE rts

  e mërkurë

  24.4.24

  10:10

  RREZE DRITE rts

  Bir Küçük Gün Işığı (2022)

  Në të njëjtën ditë që Elif mendon të fillojë procesin e birësimit, ajo merr një telefonatë të papritur nga spitali për ta informuar se burri i saj kishte qenë në një aksident. Elif kalon nga trishtimi në habi të madhe...

 • Pendimi

  e mërkurë

  24.4.24

  10:30

  Pendimi

  Elif (2014)

  Jeta e Zejnep shkaterrohet kur vajza e saj Elif rrembehet... Se bashku me dedektivin Sinan ajo nis nje kalvar te gjate perpjekjesh per gjetjen e vajzes se humbur. Teksa martesa e saj u shkaterrua, per 5 vite me...

 • Xhesuri dhe e Bukura

  e mërkurë

  24.4.24

  11:00

  Xhesuri dhe e Bukura

  Cesur ve Güzel (2016)

  Dy aktoret me te preferuar dhe me te suksesshem turq Kivanç Tatlitug dhe Tuba Bujykystyn bashkohen bashke ne historine me te bukur te dashurise, mes hakmarrjes dhe ndjenjave te sinqerta. Xhesuri I pashem vjen tek me I...

 • Lulet e Braktisura

  e mërkurë

  24.4.24

  11:00

  Lulet e Braktisura

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Eylül is a 16 year old girl sexually harassed by her stepfather, yet her mother did not believe her and she took Eylül to the orphanage, and left her daughter there. Then Eylül become friends with the girls in the...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  24.4.24

  11:25

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Duaje jetën

  e mërkurë

  24.4.24

  13:00

  Duaje jetën

  Amor à Vida (2013)

  Nje telenovele e suksessshme dhe fituese e disa çmimeve. Nje histori dashurie dhe genjeshtrash qe te mberthen para ekranit! Jeta e Palomes, nje vajze e re dhe e bukur, e cila behet “armike” ne familje per shkak te nje...

 • Esra Erol'da

  e mërkurë

  24.4.24

  14:00

  Esra Erol'da

  Esra Erol'da (2009)

 • Rreze Drite

  e mërkurë

  24.4.24

  16:00

  Rreze Drite

  Bir Küçük Gün Işığı (2022)

  Në të njëjtën ditë që Elif mendon të fillojë procesin e birësimit, ajo merr një telefonatë të papritur nga spitali për ta informuar se burri i saj kishte qenë në një aksident. Elif kalon nga trishtimi në habi të madhe...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  24.4.24

  16:20

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Pendimi

  e mërkurë

  24.4.24

  19:30

  Pendimi

  Elif (2014)

  Jeta e Zejnep shkaterrohet kur vajza e saj Elif rrembehet... Se bashku me dedektivin Sinan ajo nis nje kalvar te gjate perpjekjesh per gjetjen e vajzes se humbur. Teksa martesa e saj u shkaterrua, per 5 vite me...

Emri « 1 2 3 4 5 6 7 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.