SERIALE Faqja 1

 • SEAL Team

  e premte

  24.5.24

  23:46

  SEAL Team

  SEAL Team (2017)

  Kandidat për dy çmime "Primetime Emmy". David Boreanaz. Jetët profesionale dhe personale të njësisë më elitare të Forcave Speciale amerikane ndërsa stërviten, planifikojnë dhe ekzekutojnë misionet më të rrezikshme në...

 • War Factories

  e shtunë

  25.5.24

  00:10

  War Factories

  War Factories (2019)

  Long before Henry Ford, Samuel Colt was the true father of mass production. Ironically, it was the inadequacy of Soviet factory production which made the AK47 so effective.

 • Zinxhiri i Komandës

  e shtunë

  25.5.24

  01:05

  Zinxhiri i Komandës

  Chain of Command (2018)

  Tragedy strikes as US Special Forces work with locals to combat extremists in Niger. Meanwhile, marines prepare to return home from Afghanistan.

 • The Last Ship

  e shtunë

  25.5.24

  01:20

  The Last Ship

  The Last Ship (2014)

  Morale is low on board the ship, not helped by the growing tension between Slattery and Chandler, or the growing distrust of Scott, who is doing her best to repent for her lies. Things take a further turn for the...

 • Dashuri e Plagosur

  e shtunë

  25.5.24

  01:35

  Dashuri e Plagosur

  Vatanım Sensin (2016)

  Serial/ Dramë: Më në fund, Jëlldëzi takohet me Jakupin dhe diskutojnë për arrestimin e Havasë si nacionaliste. Ndërkohë vazhdon tensioni mes Xhevdetit dhe Filiposit, pasi nuk po zbulohet ende nëse Xhevdeti do të bjerë...

 • SfungjeriBob PantallonaKatrori

  e shtunë

  25.5.24

  02:10

  SfungjeriBob PantallonaKatrori

  Spongebob Squarepants (1999)

  Për Bob Sfungjerin dhe Patrikun, shokun e tij të ngushtë, së bashku me banorët e tjerë të Bikini Bottom në fund të detit, jeta është një seri aventurash ujore absurde. Por qoftë duke kërkuar spatulën e përsosur për të...

 • The Last Ship

  e shtunë

  25.5.24

  02:15

  The Last Ship

  The Last Ship (2014)

  Morale is low on board the ship, not helped by the growing tension between Slattery and Chandler, or the growing distrust of Scott, who is doing her best to repent for her lies. Things take a further turn for the...

 • WW2 Battles for Europe

  e shtunë

  25.5.24

  02:15

  WW2 Battles for Europe

  WW2 Battles for Europe (2019)

  December 1944: Hitler has picked the Ardennes sector for a major offensive. The surprise attack, spearheaded by elite divisions, initially sends American units reeling.

 • SfungjeriBob PantallonaKatrori

  e shtunë

  25.5.24

  02:35

  SfungjeriBob PantallonaKatrori

  Spongebob Squarepants (1999)

  Për Bob Sfungjerin dhe Patrikun, shokun e tij të ngushtë, së bashku me banorët e tjerë të Bikini Bottom në fund të detit, jeta është një seri aventurash ujore absurde. Por qoftë duke kërkuar spatulën e përsosur për të...

 • Resurrection: Ertugrul

  e shtunë

  25.5.24

  02:55

  Resurrection: Ertugrul

  Diriliş: Ertuğrul (2014)

  This series is about the Turkish warrior Ertugrul from the 13th century, one of the most famous warriors of his time and also the father of Osman (the founder of the Ottoman Empire). He is an ambitious man who wants...

 • SfungjeriBob PantallonaKatrori

  e shtunë

  25.5.24

  03:00

  SfungjeriBob PantallonaKatrori

  Spongebob Squarepants (1999)

  Për Bob Sfungjerin dhe Patrikun, shokun e tij të ngushtë, së bashku me banorët e tjerë të Bikini Bottom në fund të detit, jeta është një seri aventurash ujore absurde. Por qoftë duke kërkuar spatulën e përsosur për të...

 • Historia e patreguar e Amerikës 10

  e shtunë

  25.5.24

  03:19

  Historia e patreguar e Amerikës 10

  The Untold History of the United States (2013)

  Një cikël dokumentarësh nga regjisori Oliver Stoun, që gërmon dhe sjell aspektet e patreguara dhe anët e panjohura të historisë së superfuqisë më të madhe të botës. Në këtë seri vjen historia e patreguar e Luftës së...

 • SfungjeriBob PantallonaKatrori

  e shtunë

  25.5.24

  03:25

  SfungjeriBob PantallonaKatrori

  Spongebob Squarepants (1999)

  Për Bob Sfungjerin dhe Patrikun, shokun e tij të ngushtë, së bashku me banorët e tjerë të Bikini Bottom në fund të detit, jeta është një seri aventurash ujore absurde. Por qoftë duke kërkuar spatulën e përsosur për të...

 • SfungjeriBob PantallonaKatrori

  e shtunë

  25.5.24

  03:50

  SfungjeriBob PantallonaKatrori

  Spongebob Squarepants (1999)

  Për Bob Sfungjerin dhe Patrikun, shokun e tij të ngushtë, së bashku me banorët e tjerë të Bikini Bottom në fund të detit, jeta është një seri aventurash ujore absurde. Por qoftë duke kërkuar spatulën e përsosur për të...

 • A Justice of Terror

  e shtunë

  25.5.24

  03:55

  A Justice of Terror

  Les tribunaux d'Hitler (2022)

  We reveal how laws were used by the Nazis to justify the unjustifiable and authorise the most heinous of crimes, and we also learn what role jurists played in this reinterpretation of law.

Emri « 1 2 3 ... 18 19 20 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.