SERIALE Faqja 1

 • Përmbyllësja

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Përmbyllësja

  The Closer (2009)

  Krimet dhe tensionet zv.shefja e policisë Brenda Li Xhonson i zgjidh sipas menyrës së saj, tepër efikase, duke bërë më shumë armiq se miq. E suksesshme në punë, e frikshme për botën e krimit dhe tepër e brishtë në...

 • Inspector George Gently

  e shtunë

  13.4.24

  10:35

  Inspector George Gently

  Inspector George Gently (2007)

  A middle-class couple's adopted child is kidnapped, a case that takes Gently and Bacchus to a home where illegitimate mothers are forced to give up their babies. Suspicion initially falls upon the natural mother, who...

 • Fargo

  e shtunë

  13.4.24

  11:00

  Fargo

  Fargo (2014)

  The all new "true crime" case of Fargo's new chapter travels back to 1979 in Sioux Falls, South Dakota and Luverne, Minnesota, where a young State Police Officer Lou Solverson, recently back from Vietnam, investigates...

 • Mistere në muze

  e shtunë

  13.4.24

  11:00

  Mistere në muze

  Mysteries at the Museum (2016)

  Don Uildmani eksploron kërkimin e një gruaje për lavdi atletike, zbulon një përdorim të rrallë të shërbimit postar amerikan dhe heton dëshirën e një njeriu për të mbijetuar kundër mundësive.

 • Law & Order: Criminal Intent

  e shtunë

  13.4.24

  11:05

  Law & Order: Criminal Intent

  Law & Order: Criminal Intent (2001)

  This show centers on the NYPD's Major Case Squad (and the offbeat, Sherlock Holmes-like Detective Robert Goren) in its efforts to stop the worst criminal offenders in New York. It also puts a new twist to the "Law &...

 • Tre trëndafilat e Evës

  e shtunë

  13.4.24

  11:30

  Tre trëndafilat e Evës

  Le tre rose di Eva (2012)

  A story of murder, conspiracy and secrets but above all about a great love story; Tuscan Passion tells the story of an impossible love between Aurora Taviani and Alessandro Monforte. Both belong to enemy families and...

 • Përmbyllësja

  e shtunë

  13.4.24

  11:30

  Përmbyllësja

  The Closer (2009)

  Krimet dhe tensionet zv.shefja e policisë Brenda Li Xhonson i zgjidh sipas menyrës së saj, tepër efikase, duke bërë më shumë armiq se miq. E suksesshme në punë, e frikshme për botën e krimit dhe tepër e brishtë në...

 • Kestëll

  e shtunë

  13.4.24

  11:40

  Kestëll

  Castle II. (2011)

  Serial kandidat për 4 çmime Emmy dhe fitues i 18 çmimeve të tjera televizive! Pasi një vrasës serial përdor si frymëzim romanet mister të shkrimtarit Riçard Kasel, ai bashkohet me një grup hetuesish për të zgjidhur...

 • Tharja e Oqeanit

  e shtunë

  13.4.24

  12:00

  Tharja e Oqeanit

  Drain the Oceans (2018)

  Misteret nënujore vijnë në jetë me ndihmën e të dhënave shkencore dhe rikrijimeve dixhitale për të zbuluar anije të fundosura, thesare e qytete të mbytura.

 • Inspector George Gently

  e shtunë

  13.4.24

  12:00

  Inspector George Gently

  Inspector George Gently (2007)

  The chief inspector comes up against Rattigan, an old adversary from his days in London, whose legal challenge to his prison sentence has been upheld on the grounds that Gently fabricated evidence against him. Donald...

 • Mistere në muze

  e shtunë

  13.4.24

  12:00

  Mistere në muze

  Mysteries at the Museum (2016)

  Don Uildmani heton vdekjen e një legjende të muzikës kauntri, ekzaminon mjete kirurgjike të lidhura me mistere mjekësore të habitshme dhe zbulon të vërtetën pas rastit të ftohtë më të pazakontë në historinë e njerëzimit.

 • Extinct or Alive

  e shtunë

  13.4.24

  12:10

  Extinct or Alive

  Extinct or Alive (2019)

  Po sikur kafshët e zhdukura të mos ishin zhdukur vërtetë? Njëë biolog i jetës së egëër kontrollon globin me teknologji moderne, në kërkim të specieve që s'i kërkon më njeri.

 • Tre trëndafilat e Evës

  e shtunë

  13.4.24

  12:15

  Tre trëndafilat e Evës

  Le tre rose di Eva (2012)

  A story of murder, conspiracy and secrets but above all about a great love story; Tuscan Passion tells the story of an impossible love between Aurora Taviani and Alessandro Monforte. Both belong to enemy families and...

 • Çukur

  e shtunë

  13.4.24

  12:30

  Çukur

  Çukur (2016)

  Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje "mbreterie". Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se "Cukur" eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e...

 • Alienët e lashtësisë

  e shtunë

  13.4.24

  12:40

  Alienët e lashtësisë

  Ancient Aliens (2023)

  Cdo ditë e më shumë, shtohen zërat se në të shkuarën jemi vizituar nga qenie jashtëtokësore? Por a ka prova? Kush ishin? Nga vinin? Çfarë lanë pas? Ku shkuan? A do të kthehen, apo kurrë s'kanë ikur?

Emri « 1 2 3 ... 78 79 80 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.