SERIALE

 • Shkrimtari i Padukshëm

  e diel

  22.5.22

  21:40

  Shkrimtari i Padukshëm

  Ghostwriter (2019)

  Që ti ndihmojë për zbardhjen e misterit, Shkrimtari i Padukshëm çliron një personazh të trilluar, Sherlok Holmsin. Veçse ky sështë Holmsi i zakonshëm.

 • Amerikanet

  e hënë

  23.5.22

  02:00

  Amerikanet

  The Americans (2013)

 • Shkrimtari i Padukshëm

  e hënë

  23.5.22

  12:10

  Shkrimtari i Padukshëm

  Ghostwriter (2019)

  Kur Uatsoni largohet, Sherloku dhe fëmijët shkojnë në një depo ku gjejnë një makinë shkrimi dhe të dhënat i çojnë ata drejt një dorëshkrimi sekret.

 • Shkrimtari i Padukshëm

  e hënë

  23.5.22

  21:55

  Shkrimtari i Padukshëm

  Ghostwriter (2019)

  Kur Uatsoni largohet, Sherloku dhe fëmijët shkojnë në një depo ku gjejnë një makinë shkrimi dhe të dhënat i çojnë ata drejt një dorëshkrimi sekret.

 • Amerikanet

  e martë

  24.5.22

  02:30

  Amerikanet

  The Americans (2013)

 • Amerikanet

  e mërkurë

  25.5.22

  02:30

  Amerikanet

  The Americans (2013)

 • Amerikanet

  e enjte

  26.5.22

  02:20

  Amerikanet

  The Americans (2013)

 • Amerikanet

  e premte

  27.5.22

  02:30

  Amerikanet

  The Americans (2013)

 • Amerikanet

  e shtunë

  28.5.22

  02:30

  Amerikanet

  The Americans (2013)

 • Grand Hotel

  e shtunë

  28.5.22

  18:10

  Grand Hotel

  Gran Hotel (2011)

 • Amerikanet

  e diel

  29.5.22

  02:00

  Amerikanet

  The Americans (2013)

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.