SERIALE Faqja 1

 • Popodne

  e martë

  23.4.24

  23:30

  Popodne

  Popodne

  Popodne na RTK2.

 • Pendimi

  e martë

  23.4.24

  23:35

  Pendimi

  Elif (2014)

  Jeta e Zejnep shkaterrohet kur vajza e saj Elif rrembehet... Se bashku me dedektivin Sinan ajo nis nje kalvar te gjate perpjekjesh per gjetjen e vajzes se humbur. Teksa martesa e saj u shkaterrua, per 5 vite me...

 • XIII

  e mërkurë

  24.4.24

  00:10

  XIII

  XIII: The Movie (2008)

  "13-ta", nje agjent sekret qe arratiset nga burgu ne kerkim te identitetit, te vertetes dhe te shkuares se tij. Dikush kerkon ta infiltroje brenda "Shtepise se bardhe". Behu pjese e komplotit me te rrezikshem......

 • Lulet e Braktisura

  e mërkurë

  24.4.24

  00:20

  Lulet e Braktisura

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Eylül is a 16 year old girl sexually harassed by her stepfather, yet her mother did not believe her and she took Eylül to the orphanage, and left her daughter there. Then Eylül become friends with the girls in the...

 • A Live

  e mërkurë

  24.4.24

  00:35

  A Live

  A Live

  Magazine ditore informative.

 • Marasli

  e mërkurë

  24.4.24

  00:50

  Marasli

  Maraşlı (2021)

  Marasli (BurakDeniz) is a retired soldier turned bookstore owner. For Marasli, life changed drastically after his daughter is shot. One day, the beautiful Mahur (AlinaBoz) enters Marasli's bookstore and on that same...

 • STOP

  e mërkurë

  24.4.24

  01:00

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • Velvet

  e mërkurë

  24.4.24

  01:00

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • RREZE DRITE rts i natës

  e mërkurë

  24.4.24

  01:05

  RREZE DRITE rts i natës

  Bir Küçük Gün Işığı (2022)

  Në të njëjtën ditë që Elif mendon të fillojë procesin e birësimit, ajo merr një telefonatë të papritur nga spitali për ta informuar se burri i saj kishte qenë në një aksident. Elif kalon nga trishtimi në habi të madhe...

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  24.4.24

  01:35

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Osmani

  e mërkurë

  24.4.24

  01:45

  Osmani

  Kuruluş: Osman (2019)

  Seriali turk me i kushtueshem i te gjitha koherave me veshje dhe skenografi mbreselenese. Me aktorin me te famshem dhe me te paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmerie ne cdo episod te tij si seriali me e...

 • FAVORI rts i natës

  e mërkurë

  24.4.24

  01:50

  FAVORI rts i natës

  İyilik (2022)

  Rrënimi i martesës së lumtur së Neslihanes filloi me një favor që ajo bëri. Episodi I ri sonte 20:20

 • Kiks Kosova

  e mërkurë

  24.4.24

  02:00

  Kiks Kosova

  Kiks Kosova

  Mirë se vjen në Republikën e Kiksit!

 • DASHURI BARDH E ZI

  e mërkurë

  24.4.24

  02:00

  DASHURI BARDH E ZI

  Siyah Beyaz Aşk (2017)

  Ferhat a cold-blooded, emotionless and cruel man who is a shooter for his uncle and has a wounded past.Asli, is a naive female doctor who wishes to serve humanity. An unforgettable love will be experienced with these...

 • Context

  e mërkurë

  24.4.24

  02:25

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

Emri « 1 2 3 ... 29 30 31 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.