SERIALE Faqja 1

 • Alberti sqaron

  e shtunë

  13.4.24

  09:23

  Alberti sqaron

  Albert Explains

  Alberti, profesori na tregon se si përdoren objektet e përditshme.

 • SRPSKE SVETINJE - od srede

  e shtunë

  13.4.24

  09:24

  SRPSKE SVETINJE - od srede

  Srpske svetinje

  Šta su naše svetinje prošle kroz istoriju i kakav je život u njima danas, pratite sredom u 20:30h

 • TV Slagalica 149 C-5.emisija

  e shtunë

  13.4.24

  09:24

  TV Slagalica 149 C-5.emisija

  Slagalica

  TV Slagalica je kviz sa najdužom tradicijom na Balkanu i jedna od najgledanijih televizijskih emisija u Srbiji. Uz ovaj, najpopularniji porodični kviz, gledaoci navijajući za svoje favorite ujedno proveravaju i...

 • Kopshti i lumtur

  e shtunë

  13.4.24

  09:24

  Kopshti i lumtur

  Happy Garden

  Në "Kopshtin e Lumtur" pemët, perimet dhe bimët rriten. Fidanët shfaqen nga farat, pastaj lulet, gjethet dhe të lashtat kërcejnë për t'ju argëtuar. Para se krijesat e vogla të natyrës të thonë lamtumirë, ata ju...

 • San Snova

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  San Snova

  San snova (2024)

  A young football player has to start all over again once he has to part from his football career after suffering an injury.

 • Tingujt rreth nesh

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  Tingujt rreth nesh

  Sounds Around Us

  The world is full of funny, exciting and strange voices. Liza and Ben, the elf twins helps us identifying the sources of all sounds that we hear day by day. Let it be a bell on a bike, the beep sound of an incoming...

 • Patrulla e putrave

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  Patrulla e putrave

  Paw Patrol (2013)

  Fertilizer causes Yumi’s crops to sprout huge veggies, so Ryder and the Paw Patrol must corral the stampeding produce!

 • Lufta e Yjeve - Luftëtaret e Rinj Xhedi

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  Lufta e Yjeve - Luftëtaret e Rinj Xhedi

  Star Wars: Young Jedi Adventures (2023)

  Me ftesë të Varnës, mjeshtre Zia dërgon Kain,Lisin dhe Nabsin për të ndihmuar Gumarin dhe Jamin të grumbullojnë tufat në planetin me dëborë, Andraven. Fëmijët shoqërojnë Vellgrinët në migrimin e tyre nëpër male.

 • Labeffective

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  Labeffective

  Labeffective (2022)

 • Iza kamere

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  Iza kamere

  Making of (2013)

  Emisija kratke forme "Iza kamere" uvešće vas u svet filma na potpuno drugačiji način. Gledamo velike svetske hitove očima aktera, upoznajemo se sa poteskoćama i preprekama koje su morali da pobede, smejemo se sa njima...

 • Bitz & Bob

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  Bitz & Bob

  Bitz & Bob (2017)

  Robo Wolf locks Ra-Purl-Zel in the tower of the castle. Sir Bevel ends up stuck inside as well. Can Bitz find a way to rescue both of them?

 • Mister Bean

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  Mister Bean

  Mr. Bean: The Animated Series (2015)

  Join the strange but hilariously funny Mr Bean and his stuffed teddy on adventures such as avoiding an irate landlady or an evil one-eyed cat.

 • Bel & bien

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  Bel & bien

  Bel & bien (2021)

 • Wallykazam!

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  Wallykazam!

  Wallykazam! (2014)

  Wallykazam! is an animated comedy for preschoolers about the adventures of a boy named Wally Trollman and his pet dragon, Norville. Wally has a magic stick that makes words come to life; each story has a new set of...

 • K11 - Kommissare im Einsatz

  e shtunë

  13.4.24

  09:25

  K11 - Kommissare im Einsatz

  K11 - Kommissare im Einsatz (2002)

  A team of detectives in Munich solve all kinds of crimes.

Emri « 1 2 3 ... 1622 1623 1624 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.