SERIALE Faqja 1

 • RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  e diel

  23.6.24

  13:00

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 është pjesë e Radio Televizionit të Kosovës (RTK), një transmetues publik. Programi i tij kryesor janë dokumentarë, filma dhe seriale të prodhuara në vend.

 • E diela shqiptare

  e diel

  23.6.24

  13:20

  E diela shqiptare

  E diela Shqiptare

  Programi i te dieles tuaj nga Ardit Gjebrea, me dashuri dhe surpriza, me emocione gezimi, por edhe trishtimi. Fati, dikujt i ndryshon edhe jeten. argetim dhe spektakel! Mosmarreveshje qe gjejne zgjidhje. kujdesi per...

 • FILM VIZATIMOR

  e diel

  23.6.24

  13:30

  FILM VIZATIMOR

  Film vizatimor

  Film vizatimor.

 • Euro Show

  e diel

  23.6.24

  13:40

  Euro Show

  Euro Show (2024)

  Në televizionin më të madh në vend, Klan Kosova, ka nisur emisioni Euro Show, i cili i dedikohet në tërësi Kampionatit Evropian, Euro 2024. Emisioni do të moderohet nga Kushtrim Reshitaj dhe Lorina Dula. Mysafirë të...

 • Zapisi sa izvora

  e diel

  23.6.24

  14:00

  Zapisi sa izvora

  Zapisi sa izvora

  Zapisi sa izvora...

 • RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  e diel

  23.6.24

  14:00

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 është pjesë e Radio Televizionit të Kosovës (RTK), një transmetues publik. Programi i tij kryesor janë dokumentarë, filma dhe seriale të prodhuara në vend.

 • ″TRASHALLUQJA E BUKUR - serial

  e diel

  23.6.24

  14:30

  ″TRASHALLUQJA E BUKUR - serial

  Mi gorda bella (2002)

  Seriali pati një sukses shumë të madh gjithandej.

 • ARMIKU I POPULLIT rts

  e diel

  23.6.24

  14:35

  ARMIKU I POPULLIT rts

  Armiku i Popullit

  Një emision satirë që parodizon problematikat, personazhet, lajmet, mediat dhe ngjarjet aktuale të shoqërisë shqiptare. Moderuar nga Rezart Prifti. Episodin e plotë e gjeni në kanalin e Vizion Plus në YouTube. Episodi...

 • FTOHTE E NXEHTE Emision me Granit Miftari

  e diel

  23.6.24

  15:00

  FTOHTE E NXEHTE Emision me Granit Miftari

  Ftohte e Nxehte

 • RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  e diel

  23.6.24

  15:00

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 është pjesë e Radio Televizionit të Kosovës (RTK), një transmetues publik. Programi i tij kryesor janë dokumentarë, filma dhe seriale të prodhuara në vend.

 • Nedeljom zajedno

  e diel

  23.6.24

  15:30

  Nedeljom zajedno

  Nedeljom zajedno

  Nedeljom Zajedno na RTK2.

 • Euro Show

  e diel

  23.6.24

  15:30

  Euro Show

  Euro Show (2024)

  Në televizionin më të madh në vend, Klan Kosova, ka nisur emisioni Euro Show, i cili i dedikohet në tërësi Kampionatit Evropian, Euro 2024. Emisioni do të moderohet nga Kushtrim Reshitaj dhe Lorina Dula. Mysafirë të...

 • RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  e diel

  23.6.24

  16:00

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 - Dokumentarë, Filma dhe Seriale

  RTK 4 është pjesë e Radio Televizionit të Kosovës (RTK), një transmetues publik. Programi i tij kryesor janë dokumentarë, filma dhe seriale të prodhuara në vend.

 • TRADHTI FAMILJARE

  e diel

  23.6.24

  16:00

  TRADHTI FAMILJARE

  Traición (2017)

  Marrëdhëniet e ndërlikuara të një familjeje që zotëron një studio ligjore, me prindër që e drejtojnë kompaninë me grusht të hekurt, Don Julio Fuentes dhe Doña Pilar, dhe katër fëmijë, deri tani gjithmonë të bindur dhe...

 • E diela shqiptare

  e diel

  23.6.24

  16:05

  E diela shqiptare

  E diela Shqiptare

  Programi i te dieles tuaj nga Ardit Gjebrea, me dashuri dhe surpriza, me emocione gezimi, por edhe trishtimi. Fati, dikujt i ndryshon edhe jeten. argetim dhe spektakel! Mosmarreveshje qe gjejne zgjidhje. kujdesi per...

Emri « 1 2 3 ... 32 33 34 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.